Jak pomoci

Život s handikepem není snadný. Každý den musím intezivně rehabilitovat abych měl šanci na kvalitnější život. Pokroky dělám, ale jde to pomalu. Důležité pro mě je mít přístup k různým kompenzačním pomůckám,  které mi pomůžou s psychmotorickým vývojem a stejně tak k dalším alternativním léčebným metodám. Bohužel na většinu z toho zdravotní pojišťovna přispívá pouze symbolicky, a protože se nejedná o levné záležitosti není v možnostech mých rodičů je opatřit pouze z vlastních finančních zdrojů. Nejdůležitější pro mě jsou rehabilitační pobyty ve vybraných dětských léčebnách a lázních, které jsou rovněž velmi nákladné.

Pokud mi chcete pomoci, přispějte na můj transparetní účet, budu Vám vděčný za jakoukoliv částku.

Potřebujete-li vystavit darovací smlouvu kvůli odpočtu z daní, velmi rádi Vám ji zašleme. Napište si o ní na email: pomoc@marek-slosar.cz

 

 

Forma podpory:

 

Finanční dar

Poskytnutí libovolné finanční částky na transparentní účet u Fio banky: 2801246907/2010

Bezplatná služba

Podpora formou uspořádání charitativní kulturní, sportovní nebo jiné akce, která podpoří náš projekt Šance pro Marečka.

Komunikace

Nenechávejte si to pro sebe. Sdílejte informace o tomto projektu s přáteli, známými, či ostatními zaměstnanci. Čím více lidí o nás bude vědět, tím větší budeme mít šanci!

Nehmotná pomoc

Budeme rádi když nám napíšete o vlastních zkušenostech s životem s handikepem, nebo nás podpoříte třeba jen vlídným slovem. Moc to pro nás znamená!

 

Za jakoukoliv pomoc mnohokrát děkujeme!